Obrazy na płótnie Wnętrza będą z pewnością wyjątkową ozdobą Twojego mieszkania. Ciekawa tematyka oraz oryginalny wzór sprawi, że każdy wydruk na płótnie z kolekcji Wnętrza stwarza duże możliwości aranżacyjne. Sypialnia, korytarz lub salon - wybierz pomieszczenie w swoim mieszkaniu, w którym obrazy Wnętrza będą najlepiej wyglądać. W galerii Artgeist "Wnętrza" to kolekcja, w której znajdziesz dekoracje ścienne w najróżniejszym stylu - nowoczesnym, minimalistycznym bądź też tradycyjnym. Dzięki temu wybranie obrazów na płótnie Wnętrza do danego pomieszczenia nie przysporzy większych problemów. Ponadto, w kolekcji dekoracji ściennych Wnętrza nie zabrakło tryptyków ani obrazów wieloczęściowych. Polecamy te produkty osobom, które dysponują większą przestrzenią. Jeśli poszukujesz obrazu z kolekcji Wnętrza o konkretnych parametrach, to warto skorzystać z wyszukiwania według koloru i liczby części. Dzięki temu z łatwością znajdziesz obrazy Wnętrza spełniające twoje potrzeby. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji nowoczesnych obrazów na płótnie Wnętrza - dekoracji ściennych dostępnych w Artgeist.

Poczuj się jak w domu

Wnętrza - udekoruj swój dom z artgeist

Inspirujące dodatki

Podczas aranżacji wnętrza warto zwrócić szczególną uwagę na detale. Z pozoru mało istotne elementy mogą stać się kluczem do stworzenia idealnej przestrzeni. Wzorzyste zasłony czy gustowny obraz na ścianie niespodziewanie mogą okazać się głównym elementem dekoracyjnym pomieszczenia. Eksperymentujmy z kolorem i fakturą, szukajmy ciekawych inspiracji, a z czasem nasze wnętrze nabierze swojego niepowtarzalnego charakteru.

Optyczne powiększenie wnętrza

Wybierając odpowiednią fototapetę możemy doskonale manipulować otaczającą nas przestrzenią. Do małych wnętrz polecamy motywy przestrzenne w stonowanej kolorystyce. Wizualnie zyskamy więcej przestrzeni, a monochromatyczna kolorystyka pomoże osiągnąć przytulny klimat. Mając do dyspozycji większą przestrzeń wybierzmy intensywne barwy i wzorzyste, dominujące motywy. Wraz z kolorem do wnętrza wkroczy pozytywna energia pobudzająca kreatywność.

Niecodzienne dekoracje

Aranżując wnętrze najczęściej myślimy o jego funkcjonalności. Otwórzmy się na niekonwencjonalne dekoracje i zadbajmy o urokliwy nastrój naszego mieszkania. Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie w łazience obrazu. Dzięki odpowiednim materiałom z jakich są wykonane, wilgotny klimat łazienki nie jest żadną przeszkodą. Nastrojowy obraz będzie idealnym przełamaniem sterylnej aury tego pomieszczenia.