.

Obrazy ręcznie malowane artgeist - duch sztuki w Twoim domu

100% obrazy ręcznie malowane

Nasycone kolory, dynamiczne ślady pędzla oraz inspirujące motywy sprawiły, że malarstwo stało się elementem dekoracyjnym, od wieków ozdabiającym nawet najbardziej wyszukane wnętrza. W swojej ofercie posiadamy dzieła artystów z całego świata, przygotowywane z największą pasją i starannością – obrazy inspirowane wieloma kulturami i stylami.

Hiszpańskie farby akrylowe

Malarstwo akrylowe świetnie naśladuje technikę olejną. Farba zachowuje ślady pędzla, dzięki czemu obrazy ręcznie malowane zachwycają różnorodnością faktur. Akryl jest odporny na warunki atmosferyczne i promienie UV, co sprawia, że jakość obrazów przez wiele lat pozostaje niezmieniona. Dodatkową zaletą obrazów akrylowych jest szeroka paleta barw, a także charakterystyczny lekki połysk.

Prawdziwe włoskie płótno

Do produkcji naszych obrazów ręcznie malowanych używamy wyłącznie najlepszych materiałów. Podobrazia wykonywane są z włoskiego płótna zabezpieczonego dwustronnie gruntem przed działaniem wilgoci. Ziarnista struktura tkaniny wzbogaca powierzchnię obrazu ręcznie malowanego, a dodatkowo sprawia, że farby nie kruszeją. Krosna robione są z solidnego drewna, dzięki czemu obrazy nie tracą sprężystości.