Zgadzam się Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Wybierz kategorię tematyczną:

Zainspiruj się najnowszą kolekcją:

Dipinti a mano - novità Image Map

Odkryj nasze nowości i bestsellery

Obrazy artgeist - zobacz, co nas wyróżnia

Premium Print

Z myślą o zwolennikach nowoczesnego designu, a jednocześnie tradycyjnego piękna uruchomiliśmy usługę Premium Print. Jest to idealne połączenie nowej technologii, druku Full HD oraz faktury tradycyjnego malarstwa. Na wysokiej jakości wydruki nasi malarze nanoszą przezroczysty żel, który zachowuje ślady pociągnięć pędzla i nadaje całości malarski charakter. Obrazy stają się bardziej przestrzenne, a powstała faktura ożywia płaską powierzchnię.

Obrazy malowane

Malarstwo jest jedną z najbardziej cenionych gałęzi sztuki. Pozwala utrwalać najpiękniejsze kadry i przenosić naszą wyobraźnię w inne miejsce i czas. Każdy z naszych artystów w swej dbałości o detale sprawia, że na nowo doceniamy piękno obrazów we wnętrzach. I świadomie wybieramy historię, którą chcemy umieścić w naszym domu. Wysokiej klasy materiały, z których są wykonane, pozwalają nam się cieszyć tym pięknem przez bardzo długi czas.

Wydruki na płótnie

Amatorom malarstwa ceniącym sobie nieszablonowe rozwiązania proponujemy obrazy drukowane. Wysokiej jakości druk pozwala odwzorować realizm i głębię koloru. Obrazy w tej technice nie wymagają dodatkowej oprawy, co nadaje im optycznej lekkości. Dedykowane są zarówno do wnętrz modernistycznych o minimalistycznym wystroju, jak i ciepłych, klasycznych stylizacji.